Dubenský zpravodaj

ne06132021

Last updatepo, 07 čvn 2021 9pm

"I když to nejsou medailové pozice, jsme na dětičky pyšní." Říká po první letošní soutěži trenérka malých hasičů Michaela Trinklová

Olešník - Letošní první kolo obvodové soutěže malých hasičů proběhlo v Olešníku. Z Křenovického SDH se zúčastnily jak mladší, tak i starší žáci. Závodilo se nejen v požárním útoku, ale i v požárnické všestrannosti.

"V požárnické všestrannosti musely týmy samostatně zvládnout nejen běh na dlouhou trať, ale i střelbu ze vzduchovky, zdravovědu, znalost topografie, orientaci v terénu, uzlování a další dovednosti." Popsala trenérka křenovických hasičů Michaela Trinklová a dodává: "I když to nejsou medailové pozice, jsme na dětičky pyšní, protože všechno je to týmová práce, není to jednoduché ani u dospělých a ty děti to zvládají na jedničku." Mladší žáci se umístili na 6. místě a starší na místě pátém.

Za mladší žáky startovali: Miroslav Šuba, Kryštof Janík, Karolína Miklíková, Tomáš Zabilka, Jana Drábová a Miroslav Mádl.

Za starší žáky startovali: David Mádl, František Trinkl, Jan Tolar, Matěj Pešek, Lucie Dolejší, Tereza Koklarová, Daniel Dibďák a Lukáš Zabilka.

Foto: Michaela Trinklová

Fotoreportáže

Sport

Zajímavosti

Informace z obecních úřadů

Dění ve škole

Potisk plecháčků se jménem

Kontakt na redakci: admin@dubenskyzpravodaj.cz nebo +420 774 842 054

Obec Dubné   obecní knihovna Dubné

Facebook   YouTube

© 2015 - 2021 - Všechna práva vyhrazena - PHOTOTOM s.r.o.

Obec Dubné není majitelem tohoto portálu a nijak nezodpovídá za jeho obsah