Dubenský zpravodaj


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/90642/virtual/www/domains/dubenskyzpravodaj.cz/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

so02222020

Last updatest, 08 led 2020 11am

"I když to nejsou medailové pozice, jsme na dětičky pyšní." Říká po první letošní soutěži trenérka malých hasičů Michaela Trinklová

"V požárnické všestrannosti musely týmy samostatně zvládnout nejen běh na dlouhou trať, ale i střelbu ze vzduchovky, zdravovědu, znalost topografie, orientaci v terénu, uzlování a další dovednosti." Popsala trenérka křenovických hasičů Michaela Trinklová a dodává: "I když to nejsou medailové pozice, jsme na dětičky pyšní, protože všechno je to týmová práce, není to jednoduché ani u dospělých a ty děti to zvládají na jedničku." Mladší žáci se umístili na 6. místě a starší na místě pátém.

Za mladší žáky startovali: Miroslav Šuba, Kryštof Janík, Karolína Miklíková, Tomáš Zabilka, Jana Drábová a Miroslav Mádl.

Za starší žáky startovali: David Mádl, František Trinkl, Jan Tolar, Matěj Pešek, Lucie Dolejší, Tereza Koklarová, Daniel Dibďák a Lukáš Zabilka.

Foto: Michaela Trinklová

Fotoreportáže

Informace z obecních úřadů

Zajímavosti

Sport

COOLTIPY

Dění ve škole

Kontakt na redakci: admin@dubenskyzpravodaj.cz nebo +420 774 842 054

Obec Dubné   obecní knihovna Dubné

Google+   Facebook   YouTube  WhatsApp

© 2015 - 2018 - Všechna práva vyhrazena - PHOTOTOM s.r.o.