Dubenský zpravodaj

ne06132021

Last updatepo, 07 čvn 2021 9pm

Dobrá věc se povedla. Sbírku jsme prodloužili, lidé stále chtějí přispět, říká organizátorka Míša Jirásková

Dubné - Skvělou zábavu, sportovní zážitek a charitu spojili organizátoři akce Dubenský běh pro dobrou věc, která proběhla v sobotu odpoledne na dubenském hřišti. Účast několikanásobně předčila očekávání.

"Chtěli jsme spojit sportovní zážitek a skvělou zábavu s charitou. Pomoct naší kamarádce Míše, která pečuje o zdravotně postižená šestiletá dvojčátka – Zuzanku a Jiříka. Že se ale stane v sobotu 21. května 2016 v Dubném na fotbalovém hřišti zázrak nikdo nečekal. K dnešnímu dni se výtěžek z této akce a doprovodných projektů přiblížil půl milionu korun a sbírku jsme prodloužili do konce května, protože lidé stále chtějí přispět." Komentovala úspěch akce hlavní organizátorka Míša Jirásková a dále popisuje její průběh: "Počasí vyšlo. Přišlo tolik dobrosrdečných lidí, že jsme se skoro ani nevešli. Organizátoři v maximálním možném nasazení. Běželo se pro radost z dobré věci i závodilo. Děti byly k nezastavení, jak na běžecké dráze, tak i na show Josefa Pepy Maxy, který na afterparty roztančil a rozezpíval i dospělé. Řada z dětí navštívila také stánek Základní školy Dubné, kde se malovalo na obličej a hrály různé hry. Balónky byly všude. Naše úžasné dobročinné občerstvení připravilo doslova hody. David Lafata s rodinou byl jeden z nás. Kluci v kabinách vytočili devět sudů a ještě bylo málo. Dubenský zpravodaj fotil na památku všem."

Z vybraných peněz se bude moci Zuzance zakoupit elektrický vozíček, Jiříkovi chodítko a všem společně výtah do patra, protože teď vynášejí děti v náručí. Vzhledem k prodloužení sbírky do konce května, by aktuálně vybraná částka 450 622 Kč mohla přesáhnout hranici půl milionu korun.

Rozsáhlou fotoreportáž z akce a fotografie z fotostánku najdete najdete zde: http://dubenskyzpravodaj.cz/fotoreportaze/dubensky-beh-pro-dobrou-vec

Líbila se Vám akce? Komentujte ji pod článkem :)

Fotoreportáže

Sport

Zajímavosti

Informace z obecních úřadů

Dění ve škole

Potisk plecháčků se jménem

Kontakt na redakci: admin@dubenskyzpravodaj.cz nebo +420 774 842 054

Obec Dubné   obecní knihovna Dubné

Facebook   YouTube

© 2015 - 2021 - Všechna práva vyhrazena - PHOTOTOM s.r.o.

Obec Dubné není majitelem tohoto portálu a nijak nezodpovídá za jeho obsah