Dubenský zpravodaj


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/90642/virtual/www/domains/dubenskyzpravodaj.cz/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

so02222020

Last updatest, 08 led 2020 11am

Rodiče ochutnávali jídlo ve školní jídelně

Jako předkrm hlavního menu se podávala cizrnová pomazánka, polévka rajská s těstovinou a jako hlavní jídlo pečený králík na zelenině se šťouchaným bramborem. To vše zakončeno skvělým dezertem v podobě šlehaného tvarohu s malinami. O doprovodný program se postaral školní pěvecký sbor Rolničky.

"Na rautu jsme podávali pečeného lososa, vepřový závitek, kuřecí špízky, květákové placičky, pomazánky - mrkvová, pohanková, pažitková, ze sušených rajčat nebo jáhlová. Dále perník s povidly, salát z červeného zelí, salát z bílého zelí, salát s červenou čočkou, mrkvový salát." Říká k rautu vedoucí školní jídelny Petra Voborská.

"Večeře přiblížila rodičům dětí z mateřské školy způsob a kvalitu stravování dětí ve školce. Měli šanci poznat kolektiv školní jídelny a zázemí kuchyně. O zpestření večera se postaral školní pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Plackové, který navodil předvánoční atmosféru." Komentuje dále průběh celé akce vedoucí školní jídelny.

Foto: Tomáš Budík

Fotoreportáže

Informace z obecních úřadů

Zajímavosti

Sport

COOLTIPY

Dění ve škole

Kontakt na redakci: admin@dubenskyzpravodaj.cz nebo +420 774 842 054

Obec Dubné   obecní knihovna Dubné

Google+   Facebook   YouTube  WhatsApp

© 2015 - 2018 - Všechna práva vyhrazena - PHOTOTOM s.r.o.